NOVICE

7. 10. 2016

Scena se pedena: znani sta časovnici za danes in jutri!

Pripravite se na dretje v jeseni! Organizatorji dogodka Punk, hc & hm pod Slovenci 2.0 so objavili časovnici za današnji in jutrišnji koncert v Orto Baru, kjer bodo bandi izmenično igrali v klubu in v kadilnici. Za danes je predvidena še manjša sprememba v postavi, saj kot zadnji igrajo Dramatic Climax/Pujski Sreče.

Več o dogodku in nakupu vstopnic lahko izveste na Facebooku ali v našem napovedniku.


Časovnici:

Petek 7. oktober:

LAID TO REST ......................................... 20.00–20.30 (klub)

SEUL OCEAN .......................................... 20.30–21.10 (kadilnica)

SHIV ........................................................ 21.10–21.50 (klub)

SOBER ASSAULT .................................... 21.50–22.30 (kadilnica)

TRASH CANDY ....................................... 22.30–23.10 (klub)

ARMAROTH ........................................... 23.10–00.00 (kadilnica)

DRAMATIC CLIMAX/PUJSKI SREČE ...... 00:00–00:45 (klub)

+ After Party Hard w/ Cool Kids Booking

Sobota 8. oktober:

MT. BLANC ............................................ 19.30–20.00 (kadilnica)

JAMES FIRST .......................................... 20.00–20.30 (klub)

MORYWA ............................................... 20.30–21.00 (kadilnica)

REAL LIFE VERSION .............................. 21.10–21.50 (klub)

HELLCRAWLER ...................................... 21.50–22.30 (kadilnica)

CLOCKWORK PSYCHO ......................... 22.30–23.10 (klub)

DEMUTILATED ...................................... 23.10–00.00 (kadilnica)

WHITE STAIN ......................................... 00.00–00.45 (klub)

Po koncertu sledi After.Party.Hard w/ Everything GOES / Sobota / 8. 10. 2016 (Channel Zero). Prost vstop za vse udeležence festivala Scena se pedena!

SORODNE VSEBINE:
24. 12. 2018Morywa z novima članoma / Novice
22. 3. 2016Metal Night v MKC Kolnkišta / Novice
KONCERTI & FESTIVALI
19. 2. 2019
Project for Bastards, Sedmina, Facial Tissue Dispenser
Klub Gromka, Metelkova, Ljubljana
21. 2. 2019
KoD: Morywa, Maskardh, Morost
Orto Bar, Ljubljana
22. 2. 2019
Alter za Matjaža: Tomato Punx, Britof, Underpodngrabn, Beerfits, Jut
Špajz, Slovenj Gradec
23. 2. 2019
Obscura, Fallujah, Allegaeon, First Fragment
Rockhouse, Salzburg, Avstrija
23. 2. 2019
Carnival of Death Metal Fest: Ater Era, Ursus' Escape, Dark Pools
El Covo de Jameson, Trst, Italija
23. 2. 2019
SkyEye
Mladinski center Brežice